Lista Browncoatowych organizacji...

3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Galathar
Lista Browncoatowych organizacji...

...jakie udało mi się znaleźć. A właściwie ich fapejdżów kont, itp. Nie wszystkie są równie aktywne, ale wszystkie warto zebrać. Gdyby ktoś się tu zapałętał - dopiero zacząłem :P

Będę updejtował w miarę tego, jak będzie mi się chciało do tego zabrać:

Twitter:
- Alamo City Browncoats; https://twitter.com/alamobrowncoats
- Alberta Browncoats Society; https://twitter.com/ABbrowncoats
- Arizona Browncoats; https://twitter.com/AZBrowncoats
- Atlanta Browncoats; https://twitter.com/ATLBrowncoats
- Austin Browncoats; https://twitter.com/atxbrowncoats
- BC Browncoats; https://twitter.com/BC_Browncoats (możliwe, że skanibalizowane)
- Beeston Browncoats; https://twitter.com/BeestBrownCoats
- Browncoats Ireland; https://twitter.com/BrowncoatsIRE
- Browncoats of New York City; https://twitter.com/browncoatsofnyc
- Browncoats World; https://twitter.com/BrowncoatsWorld (chyba najbardziej martwa ze wszystkich, no z wyjątkiem jednej strony i Włochów)
- California Browncoats; https://twitter.com/CABrowncoats
- Charlotte Browncoats; https://twitter.com/CLTBrowncoats (nie żyje całkiem)
- Chicago Browncoats; https://twitter.com/chi_browncoats
- DFW Browncoats; https://twitter.com/dfw_browncoats (wygląda na totalnie martwe)
- Erie Browncoats; https://twitter.com/eriebrowncoats
- Gainsville Browncoats; https://twitter.com/gvillebrncts
- Houston Browncoats; https://twitter.com/HTownBrowncoats
- Indiana Browncoats; https://twitter.com/IndBrowncoats
- Italian Browncoats; https://twitter.com/browncoats_it (mistrzowie nieżycia, mają nawet stronę, której nie ma)
- Kentucky, Ohio & Indiana Browncoats; https://twitter.com/KOI_Browncoats (martwawe)
- Leeds Browncoats; https://twitter.com/LeedsBrowncoats
- Londinium Browncoats; https://twitter.com/LDNBrowncoats
- Mudgee Browncoats; https://twitter.com/MudCoats
- New England Browncoats; https://twitter.com/NEbrowncoats
- New Melbourne Browncoats; https://twitter.com/MelbBrowncoats
- North Texas Browncoats; https://twitter.com/CSTSDallas
- NoVA Browncoats; https://twitter.com/NoVABrowncoats (martwe raczej)
- Ottawa Browncoats; https://twitter.com/Ott_Browncoats
- PDX Browncoats; https://twitter.com/pdxbrowncoats
- Pennsylvania Broncoats; https://twitter.com/PghBrowncoats
- Perth Browncoats; https://twitter.com/PerthBrowncoats
- San Fransisco Browncoats; https://twitter.com/SFBrowncoats
- Seattle Browncoats; https://twitter.com/Sea_Browncoats
- Shoalhaven Browncoats; https://twitter.com/ShoalBrownCoats
- Spain Browncoats; https://twitter.com/SpainBrowncoats (tak martwi, że nawet posta nie dali, przebili nawet Włochów)
- South Florida Browncoats; https://twitter.com/SFLBrowncoats
- The Southwestern Louisiana Browncoats; https://twitter.com/SWLABrowncoats
- Utah Browncoats; https://twitter.com/UtahBrowncoats

Facebook fanpejdże:
- Alberta Browncoats Society; https://www.facebook.com/Alberta.Browncoats
- Albuqerque Browncoats; https://www.facebook.com/albuquerque.browncoats
- Alamo City Browncoats; https://www.facebook.com/AlamoCityBrowncoats
- Arizona Browncoats; https://www.facebook.com/ArizonaBrowncoats
- Austin Browncoats; https://www.facebook.com/austinbrowncoats
- BC Browncoats; https://www.facebook.com/pages/BC-Browncoats/209550652400117
- Brew City Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Brew-City-Browncoats/156711844385613
- Browncoats Germany; https://www.facebook.com/pages/Browncoats-Germany/119873058098175 (martwe jak trup)
- Browncoats of Ireland; https://www.facebook.com/pages/Browncoats-Ireland/108501655860130
- Browncoats Italia; https://www.facebook.com/browncoatsitalia
- Browncoats of Scotland; https://www.facebook.com/pages/Browncoats-of-Scotland/145954875461296
- Browncoats of New York City; https://www.facebook.com/browncoatsofnyc
- Browncoats North Dakota; https://www.facebook.com/pages/Browncoats-North-Dakota/193198320720881
- Browncoats Swiss; https://www.facebook.com/pages/Browncoats-Swiss/218786964838374
- Browncoats Take Chelmsford; https://www.facebook.com/BrowncoatsTakeChelmsford
- Browncoats of Yorkshire; https://www.facebook.com/BrowncoatsofYorkshire
- Chicagoland Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Chicagoland-Browncoats/133056833396218
- Firefly Serenity auf Deutsch; https://www.facebook.com/pages/Firefly-Serenity-auf-Deutsch/253687124655273
- Houston Browncoats; https://www.facebook.com/houstonbrowncoats
- Ireland Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Ireland-Browncoats/309407872404477
- Leeds Browncoats; https://www.facebook.com/LeedsBrowncoats
- Londinium Browncoats; https://www.facebook.com/LondiniumBrowncoats
- Maryland Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Maryland-Browncoats/480705688650396
- Miami University Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Miami-University-Browncoats/199659353379404
- Midwest Michigan Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Midwest-Michigan-Browncoats/100956709990463
- Minnesota Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Minnesota-Browncoats/269660968386
- Mississippi Browncoats; https://www.facebook.com/MSbrowncoats
- Mudge Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Mudgee-Browncoats/190813010968363
- New Melbourne Browncoats; https://www.facebook.com/newmelbournebrowncoats
- PDX Browncoats; https://www.facebook.com/pdxbrowncoats
- Pennsylvania Browncoats; https://www.facebook.com/pages/PA-Browncoats-Rivers-Bridges-Brigade/172382862829518
- Rocky Mountain Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Rocky-Mountain-Browncoats/131084130248771
- Olrando Browncoats; https://www.facebook.com/orlandobrowncoats
- Ottawa Browncoats; https://www.facebook.com/OttawaBrowncoatsCommunity
- San Antonio Browncoats; https://www.facebook.com/pages/San-Antonio-Browncoats/101659599905578
- Seattle Browncoats; https://www.facebook.com/SeattleBrowncoats
- Shoalhaven Browncoats; https://www.facebook.com/ShoalhavenBrowncoats
- South Florida Browncoats; https://www.facebook.com/SoFlaBrowncoats
- Tacoma Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Tacoma-Browncoats/112240685478459
- The Browncoats of Montana; https://www.facebook.com/pages/The-Browncoats-Of-Montana/195731757114457
- The Southwestern Louisiana Browncoats; https://www.facebook.com/SWLABrowncoats
- Tucson Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Tucson-Browncoats/153409701346849
- Upper Midwest Browncoats; https://www.facebook.com/pages/Upper-Midwest-Browncoats/103421346408557

Facebook grupy:
- Browncoats of New York City; https://www.facebook.com/groups/19808922784/
- Chicagoland Browncoats; https://www.facebook.com/groups/129816993382/
- Gainsville Browncoats; https://www.facebook.com/groups/gvillebrncts/
- Indiana Browncoats; https://www.facebook.com/groups/111135582287869
- Perth Browncoats; https://www.facebook.com/groups/PerthBrowncoats/

Tumblr:
- Leeds Browncoats; http://leedsbrowncoats.tumblr.com/
- Londinium Browncoats; http://londiniumbrowncoats.tumblr.com/

Strony:
- Alamo City Browncoats; http://alamocitybrowncoats.wix.com/home
- Alberta Browncoats Society; http://www.albertabrowncoats.com/
- Albuqerque Browncoats; http://albuquerquebrowncoats.com/
- Arizona Browncoats; http://www.azbrowncoats.org/
- Atlanta Browncoats; http://www.atlantabrowncoats.com/
- Austin Browncoats; http://www.austinbrowncoats.org/ (nie istnieje, pewnie Sojusz ich dopadł - po sprawdzeniu, przeniesiona) http://www.austinbrowncoats.com/
- Beeston Browncoats; http://beestonbrowncoats.wix.com/home
- Browncoats of New York City; http://www.browncoatsofnyc.info/
- Canadian Browncoats; http://www.canadianbrowncoats.com/ (wygląda na nie do końca żywą)
- California Browncoats; http://www.californiabrowncoats.org/
- Charlotte Browncoats; http://charlottebrowncoats.com/ (jednorazówka, nie żyje)
- Chicago Browncoats; http://www.chicagolandbrowncoats.com/
- Gainsville Browncoats; http://gvillebrncts.org/
- Leeds Browncoats; http://leedsbrowncoats.com/
- Londinium Browncoats; http://www.londiniumbrowncoats.com/
- Minnesota Browncoats; http://www.mnfirefly.com/portal/html/index.php
- New Melbourne Browncoats; http://www.newmelbournebrowncoats.com/
- New England Browncoats; http://www.nebrowncoats.org/ (strona nie żyje)
- North Texas Browncoats; http://northtexasbrowncoats.com/
- Ottawa Browncoats; http://ottawabrowncoats.ca/
- PDX Browncoats; pdxbrowncoats.com
- Rocky Mountain Browncoats; XXXX (strona tak tajna, że aż dostałem ostrzeżenie przed wejściem, więc nie wchodziłem bo wirusy więc jej nie podaję)
- San Antonio Browncoats; http://sanantoniobrowncoats.com/ (poszukiwana żywa bo ta jest martwa)
- San Fransisco Browncoats; http://www.sfbrowncoats.com/SF_Browncoats/Home.html
- Seattle Browncoats; http://www.sbcharities.org/
- Shoalhaven Browncoats; http://www.shoalhavenbrowncoats.blogspot.com.au/ (tak bardzo nie żyje)
- The Toronto Browncoats/CSTS Toronot; http://www.torontobrowncoats.com/

Fora:
- PDX Browncoats; http://forums.pdxbrowncoats.com/

Inne ważne (i mniej ważne) organizacje i ich strony:
- Ask Kaylee Fry; https://twitter.com/AskKayleeFrye http://askkayleefrye.tumblr.com/
- Big Damn Heroes; https://twitter.com/BDH_Band https://bigdamnheroes417.bandcamp.com/
- Big Damn Fans; https://twitter.com/BigDamnFans
- Browncoat Baby; https://twitter.com/BrowncoatBaby https://www.facebook.com/pages/Browncoat-Baby/143237095755936?sk=wall
- Browncoats Movie; https://twitter.com/browncoatsmovie http://browncoatsmovie.com/ (w sumie wygląda na martwe i nie wiem po co to, ale co tam)
- Browncoat Pub Theater; https://twitter.com/BrowncoatPub http://www.browncoattheatre.com/
- Can't Stop the Serenity; https://twitter.com/csts http://www.cantstoptheserenity.com/
- Can't Stop the Serenity Pittsburgh; https://twitter.com/csts_pgh http://www.cstspgh.webs.com/
- Can't Stop the Serenity Toronto/The Toronto Browncoats; https://twitter.com/TorontoCSTS
- Can't Stop the Serenity Vancouver; https://twitter.com/CSTSVancouver http://serenityscreeningvan.blogspot.com/
- Equality Now; https://twitter.com/equalitynow http://www.equalitynow.org/
- FireFly Haven; https://twitter.com/FireFlyHeaven
- Kids need to read; https://twitter.com/kidsneedtoread kidsneedtoread.org
- Leaves on the Wind; https://twitter.com/LeavesOnTheWind http://www.thefallenstars.com/browncoats
- Nathan Fillion Fans; https://twitter.com/FillionFans nathanfillionfans.yuku.com
- Take Back the Sky; https://twitter.com/TakeBacktheSky http://takebackthesky.net/
- The Cortex; https://twitter.com/onthecortex https://www.facebook.com/thecortex
- The Verse CosClub; https://twitter.com/TheVerseCosClub http://theverse.proboards.com/ (cośtam niby dycha)
- Sending a Wave; https://twitter.com/sendingawave sendingawave.wordpress.com
- Whedonesque; https://twitter.com/whedonesque http://whedonesque.com/
- Whedonopolis; https://twitter.com/whedonopolis http://www.whedonopolis.com/
- Whedon CZ; https://twitter.com/WhedonCZ http://whedon.cz/

No te, które nie są ważne, są niezbędne:
- Browncoats of Poland; https://twitter.com/BrowncoatsOf_PL
- Ćwirek do mnie ^^ https://twitter.com/Ceaderic (taki tam trolling)
- Nathan Fillion; https://twitter.com/NathanFillion