Nasze akcje

grudzień 2012
 
Pierwsza akcja Browncoats of Poland: przygotowanie trybutu dla twórców „Firefly” z okazji dziesięciolecia zdjęcia serialu z anteny. Filmik „A signal from Poland: We're still flying, captain!” nawiązywał do finałowej sceny „Stowarzyszenia umarłych poetów” i został zrealizowany przez fanów „Firefly” z całej Polski, w czasie trwania Rock&Read Festival 2012. 

 
marzec 2013
 
Pierwsze oficjalne wystąpienie Browncoats of Poland, w czasie panelu dyskusyjnego na Festiwalu Fantastyki „Pyrkon” w Poznaniu. Gościem honorowym była Wendy Scott z Wielkiej Brytanii, autorka podcastu „Sending a Wave”.
 

kwiecień 2013

Browncoats of Poland dołożyli cegiełkę do zbiórki charytatywnej prowadzonej przez Nathana Filliona. Niedługo później przeprowadzili panel dyskusyjny na festiwalu „Grojkon” w Bielsku-Białej.
 
 
czerwiec 2013
 
Browncoats of Poland odwiedzili festiwal „Krakon” w Krakowie, ich gościem był Kevin Whitelock ze Stanów Zjednoczonych, członek Southern California Browncoats. 
 
lipiec 2013
 
Odbyła się premiera drugiego filmiku Browncoats of Poland, zapraszającego Nathana Filliona do Polski. Filmik wyreżyserował Stanisław Mąderek na podstawie scenariusza Jakuba Ćwieka. Drugim reżyserem był Patryk Jurek, reżyser docenianego „Vocuusa” z Maciejem Stuhrem. Wsparcie techniczne zapewnił Gliwicki Klub Filmowy „WROTA”. W filmiku wystąpiło kilkudziesięciu członków Browncoats of Poland.

 
wrzesień 2013
 
Nathan Fillion oraz Molly C. Quinn otrzymali od Browncoats of Poland koszulki honorowych członków grupy. 


grudzień 2013

Browncoats of Poland zdecydowali się wydać książeczkę dla dzieci, z której cały zysk przeznaczony jest na cele charytatywne. 

<

...ciąg dalszy nastąpi